Forum

Пророцтва Ванги На ...
 
Notifications
Clear all
Пророцтва Ванги На 2023 Рік
Пророцтва Ванги На 2023 Рік
Group: Registered
Joined: 2023-01-06
New Member

About Me

Але якщо ті самі люди продовжать набивати кишені замість активних дій, то ми пропустимо свій шанс. Однак у нас є шанс зміцнити свою владу шляхом боротьби, хоч це і може призвести до просідання економічних благ. Однак для цього дії мають бути рішучими і швидкими. Саме дії людей зумовлять покращення ситуації. Саме в цей період у свої права вступив володар 2022 року - Чорний Водяний Тигр. У цей період уперше з’явиться реальний шанс для того, щоб на Донбасі запанував мир. У своєму YouTube-каналі вона розповіла, що чекає у цей період на Київ і Київську область. Ми опитали авторитетних економістів і склали консенсус-прогноз на 2022-й, що чекає на українську економіку. На жаль, у 2022 році на Україну чекає економічний спад. Україні варто використати 2022 рік якнайбільше, що чекає Україну найближчим часом 2023 щоб зміцнити державність, оскільки сусідні держави будуть ослабленими. Уряд зможе подолати перешкоди і почати абсолютно новий етап трансформації держави. Гороскоп на 2022 рік для України, а також щодо всіх основних аспектів життя держави. Ванга пов’язувала 2022 рік з людиною, яка зможе не тільки змінити, а й об’єднати весь світ. 2022 рік порадує Драконів душевною гармонією. 2022 рік для представників цього знака - сприятливий час, щоб закінчити давні починання.

 

 

Головною перешкодою на шляху представників знака може стати надмірна впертість та небажання прислухатися до думки оточення. Натомість фінансова сфера порадує представників знака. Представники знака - безперечні лідери короля року. Представники знака цього року дозріють до сміливих життєвих змін. Представники знака зможуть легко вирішити давні проблеми, що дасть змогу трохи сповільнитись та насолодитися життям. 2022 рік дасть представникам знака змогу трохи розслабитися і зайнятися своїми особистими справами. Гроші легко йтимуть до них у руки, що чекає Україну в майбутньому 2023 дасть змогу втілити в реальність давні бажання. Зате сімейні Дракони зможуть не лише залагодити давні сварки зі своєю половинкою, а й стати ще ближчими одне до одного. На вашому шляху зустрінуться люди, які допоможуть вдало втілити в життя давні задуми. Треба уникати нераціональних витрат і розбіжностей в узгодженні єдиного шляху. Всі вороги будуть зломлені, всі наміри здійсняться, ніщо не завадить нашому шляху до успіху. Це їхній час, їхній вихід на сцену. Це просто ще один черговий важкий рік. Кінець року. Прийдешній 2022 рік буде одним з найважчих періодів в історії України після подій на Майдані і початку війні в Донбасі. Ще одне хвилююче питання для багатьох - чи буде фінансово успішним 2022 рік. Мудрим Зміям рік Тигра обіцяє неймовірні пригоди. Самотнім серцям рік обіцяє доленосні знайомства.

 

 

У сфері особистих стосунків самотнім серцям зірки радять не квапити події. У сфері особистих стосунків сімейні знаки можуть мати справу з серйозними суперечностями в парі. Для сфери особистих стосунків реальним випробуванням може стати початок весни. Кінець весни - початок літа - час нових стартів. А тому ви постійно будете опинятися в потрібному місці і в потрібний час. Сполука - коли в одному градусі в одному місці зодіаку є такі негативні аспекти, як опозиція. Наш Місяць у натальному гороскопі України знаходиться в кількох опозиціях з іншими планетами - вони розташовані на відстані 180 градусів одна від одної, тобто у протилежних знаках зодіаку. Ось ви навіть можете собі зробити: подивіться, де знаходиться ваше Сонце, ваш Місяць, відрахуйте третій знак в обидві сторони. На багато обставин ви зможете подивитись під іншим кутом, знайшовши позитивні сторони там, де раніше бачили лише негатив. Своїх улюбленців Тигр щедро обдарує вдалим збігом обставин. Це аспекти, які не з'єднання. Ви сказали, що з'єднання Сатурна з Місяцем - це ще не найгірше, що може бути.

 

 

Це більше питання до тих, хто стоїть біля керма. Це аспект «квадрат» - він найгірший. У III кварталі 2021-го зростання споживчих цін прискорилося до 11%. Це рекорд за 3,5 року. Наразі українці купують газ за річними контрактами з фіксованою ціною, а тарифи на комуналку по суті заморожені, https://www.pujacontrols.com/community/profile/shaypinner4967/ але це лише відтягує новий виток зростання. Третій - демографічна криза, що посилюється, яка зменшуватиме обсяг робочої сили і обмежуватиме економічне зростання в наступні 10-20 років. Зростання заробітних плат буде нівельовано падінням гривні, через що буде далі з Україною 2023 більшість населення опиниться на межі бідності. Якщо говорити про Донбас, то ситуація навколо нього почне рухатися, а встановлені раніше межі впадуть. Тому грошові потоки дещо чекає Україну екстрасенси на 2023 рік впадуть у 2022 році. Після запиту про долю України в 2022 році випало три карти Таро - Правосуддя, Королева мечів і Колісниця. Блінов виділяє три негативних фактори для України найближчим часом. Згідно із прогнозами, основні багатства України контролюються зовнішніми державами. Якщо говорити про підсумки, то на Україну чекають складні відносини з сусідніми державами.

Location

Occupation

https://www.pujacontrols.com/community/profile/shaypinner4967/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:
Shopping Cart